Tüm ürünler
-
Havacılık Alüminyum Alaşımları
-
Uçak Alüminyum Levha
-
Uçak alüminyum plağı
-
2024 T351 Alüminyum Levha
-
2024 T851 Alüminyum plaka
-
2124 T851 Alüminyum Levha
-
2219 T851 Alüminyum Levha
-
6061 T651 Alüminyum Levha
-
6082 Alüminyum Levha
-
7050 T7451 Alüminyum plaka
-
7050 T7651
-
7075 T651 Alüminyum plaka
-
7075 T7351 Alüminyum Levha
-
Alüminyum 7175 T7351
-
Havacılık Alüminyum İşleme
İlgili kişi :
Xu
Telefon numarası :
13564657367
anahtar kelimeler [ aviation grade aluminum ] eşleşme 51 Ürünler.
Özelleştirilebilir 2024 Alüminyum Plak Uçak Alüminyum Plak Kimyasal Direnci
| ALLOY: | 2024 |
|---|---|
| Erime noktası: | 570-620°C |
| Uzunluk: | 5000-12000mm |
Havacılık endüstrisi Temper 7651 Alüminyum düz levha yüksek korozyon direnci
| Çekim Gücü: | 430-475MPa |
|---|---|
| Isı Tedavisi: | Yüksek |
| Sertlik: | >130HB |
Havacılık 2124 T851 Alüminyum plaka 10mm-150mm korozyon direnci
| Yüzey Tedavisi: | Değirmen Sonu |
|---|---|
| Ürün Adı: | 2124 T851 Alüminyum Levha |
| Uzama: | %4-5 |
Mekanik 7050 T7451 Havacılık Uygulamaları İçin Alüminyum Plaka Giyim Direnci
| öfke: | T7451 |
|---|---|
| Çekim Gücü: | 430-475MPa |
| Malzeme: | Alüminyum |
6061 Aydınlanabilir Alüminyum Plak Havacılık Alüminyum Yaprak Giyim Direnci
| Maksimum uzunluk: | 4000-20000mm |
|---|---|
| Erime noktası: | 1220°F. |
| Sertlik: | 95 |
Yüksek Kaliteli 7050 Alüminyum Plakası T7451 Temperer Alüminyum Alaşımlı Yaprak
| ALLOY: | 7050 |
|---|---|
| Uzama: | %5-7 |
| Üretim Gücü: | 340-390MPa |
Dayanıklı Havacılık 2219 T851 Alüminyum plaka Yüksek germe dayanıklılığı
| öfke: | T851 |
|---|---|
| Dayanıklılık: | ±0,005 |
| Çekim Gücü: | 70 KSI |
Yüksek Tolerans 6061 T651 Uçak Endüstrisi için Alüminyum Plak
| Bitir.: | Değirmen Sonu |
|---|---|
| Malzeme: | 6061 T651 Alüminyum Levha |
| Dayanıklılık: | ±0,25 |
Yüksek Üretim Gücü Düz Alüminyum Yapraklar Havacılık Uzay Alüminyum Alaşımları Giyim Kanıtlı
| Kalınlığı: | 10-150mm |
|---|---|
| öfke: | T7451 |
| Sertlik: | >130HB |
Maksimum Uzunluğu 8000mm-12000mm 7050 T7651 Uçak Alüminyum Plakası Antiwear
| Maksimum genişlik: | 1000-3500mm |
|---|---|
| öfke: | T7651 |
| Kalınlığı: | 10-150mm |


