Tüm ürünler
-
Havacılık Alüminyum Alaşımları
-
Uçak Alüminyum Levha
-
Uçak alüminyum plağı
-
2024 T351 Alüminyum Levha
-
2024 T851 Alüminyum plaka
-
2124 T851 Alüminyum Levha
-
2219 T851 Alüminyum Levha
-
6061 T651 Alüminyum Levha
-
6082 Alüminyum Levha
-
7050 T7451 Alüminyum plaka
-
7050 T7651
-
7075 T651 Alüminyum plaka
-
7075 T7351 Alüminyum Levha
-
Alüminyum 7175 T7351
-
Havacılık Alüminyum İşleme
İlgili kişi :
Xu
Telefon numarası :
13564657367
anahtar kelimeler [ aerospace aluminium alloys ] eşleşme 100 Ürünler.
Kalınlığı 10mm-150mm 2219 T851 Alüminyum Plak Mül Finish Mükemmel kaynaklılık
| Çekim Gücü: | 70 KSI |
|---|---|
| Üretim Gücü: | 50 KSI |
| Malzeme: | Alüminyum |
Üstün Dayanıklılık 7050 T7451 Alüminyum Plak Mül Finish OEM Mümkün
| Erime noktası: | 566.2° |
|---|---|
| Isı Tedavisi: | T7451 |
| Çekim Gücü: | 430-475MPa |
Uzunluk 8000mm-12000mm Uçak Alüminyum Yaprak Metal Yüksek Sertlik
| Isı Tedavisi: | T651 |
|---|---|
| Malzeme: | 7075 T651 Alüminyum plaka |
| Uzama: | %5-7 |
Korozyona dayanıklı 7050 T7451 Alüminyum plaka 10mm-150mm kalınlığı
| Malzeme: | Alüminyum |
|---|---|
| Uzama: | %5-7 |
| Üretim Gücü: | 340-390MPa |
Isı Tedavisi 7075 T651 Alüminyum Plak Yüksek korozyon direnci
| Sertlik: | HBS≥130 |
|---|---|
| Malzeme: | 7075 T651 Alüminyum plaka |
| Renk: | Gümüş |
Yüksek Güç 6082 T651 Uçak Alüminyum Plakası 1650mm-3500mm Maksimum Genişliği
| Erime noktası: | 570°C |
|---|---|
| Maksimum uzunluk: | 7500-20000mm |
| Kalınlığı: | 10-250mm |
OEM Kaynatılabilir Alüminyum Taş 7075 Alüminyum Taş Sıkıntı Direnci
| Uzama: | %5-7 |
|---|---|
| Isı Tedavisi: | T651 |
| yoğunluk: | 2810kg/m³ |
Yüksek Güç 7050 T7451 Plak Uçak Alüminyum Yapraklar Isı Tedavisi
| öfke: | T7451 |
|---|---|
| yoğunluk: | 2810kg/m³ |
| Üretim Gücü: | 340-390MPa |
Uçak yapılarında kullanılan yüksek performanslı 7075 T651 Alüminyum plaka
| Erime noktası: | 570°C |
|---|---|
| Yüzey Tedavisi: | Mill Finish, Eloksallı, Fırçalanmış, Kumlanmış, Toz Boyalı |
| Kalınlığı: | 10-150mm |
Hava Durumuna Karşı Dayanıklı 7075 T651 Plak Uçak Alüminyum Plak Yüksek Üretim Gücü
| Maksimum uzunluk: | 8000-12000mm |
|---|---|
| İşleme: | Kesme, Bükme, Delme, Kaynak |
| Renk: | Gümüş |


