Tüm ürünler
-
Havacılık Alüminyum Alaşımları
-
Uçak Alüminyum Levha
-
Uçak alüminyum plağı
-
2024 T351 Alüminyum Levha
-
2024 T851 Alüminyum plaka
-
2124 T851 Alüminyum Levha
-
2219 T851 Alüminyum Levha
-
6061 T651 Alüminyum Levha
-
6082 Alüminyum Levha
-
7050 T7451 Alüminyum plaka
-
7050 T7651
-
7075 T651 Alüminyum plaka
-
7075 T7351 Alüminyum Levha
-
Alüminyum 7175 T7351
-
Havacılık Alüminyum İşleme
İlgili kişi :
Xu
Telefon numarası :
13564657367
anahtar kelimeler [ aerospace aluminium alloys ] eşleşme 100 Ürünler.
Isı Tedavisi T7075 T7351 Yüksek Sertlik Havacılık Alüminyum Alaşımları
| Malzeme: | 7075 T7351 Alüminyum Levha |
|---|---|
| Yüzey Tedavisi: | Mill Finish, Eloksallı, Fırçalanmış, Kumlanmış, Toz Boyalı |
| Maksimum genişlik: | 2500-3500mm |
T7351 7075 Havacılık ve Uzay Alüminyum Alaşımları Isı Tedavisi 2500mm-3500mm Genişlik
| Isı Tedavisi: | T7351 |
|---|---|
| Maksimum genişlik: | 2500-3500mm |
| Maksimum uzunluk: | 6500-20000mm |
Korozyona Direnci Havacılık ve Uzay Alüminyum Alaşımları T7351 Yayık
| Maksimum uzunluk: | 6500-20000mm |
|---|---|
| Üretim Gücü: | 340-390MPa |
| Sertlik: | >130HB |
1000-3500mm Havacılık ve Uzay Alüminyum Alaşımları Endüstriyel Alüminyum Yaprak Sıvışmaya Karşı
| Çekim Gücü: | 360-440MPa |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum |
| Üretim Gücü: | 250-290MPa |
Yüksek Güç 6061 T651 Havacılık Alüminyum Alaşımları Plaka Maksimum Genişliği 1540-3500mm
| Kalınlığı: | 10-228 mm |
|---|---|
| yoğunluk: | 0,10 Lb/inç³ |
| Dayanıklılık: | ±0,25 |
Yüksek Üretimlilik Havacılık Alüminyum Alaşımları Yaprak Uzunluğu 4000mm-20000mm
| Maksimum genişlik: | 1540-3500 mm |
|---|---|
| Sertlik: | 95 |
| öfke: | T651 |
60-90HB Sertlik Havacılık ve Uzay Alüminyum Alaşımları 2024 T851 Taş Pas geçirmez
| öfke: | T851 |
|---|---|
| Ürün: | 2024 T851 Alüminyum plaka |
| Sertlik: | 60-90 HB |
Endüstriyel Alüminyum Yaprak Maksimum Genişliği 1m-3.5m Uçak Alüminyum Alaşımlı Plak
| Genişliği: | 1000-3500mm |
|---|---|
| öfke: | T851 |
| ALLOY: | 2219 |
Düz Alüminyum Yapraklar 7175 T7351 Havacılık Uygulamaları İçin Alüminyum Alaşımları
| Malzeme: | Alüminyum |
|---|---|
| şekli: | Düz tabak |
| Plaka: | 7175 |
Özelleştirilebilir Havacılık ve Uzay Alüminyum İşleme 6061 T651 Yaprak Kullanım Dayanıklı
| Uzama: | %4-9 |
|---|---|
| Kalınlığı: | 10-228 mm |
| yoğunluk: | 0,10 Lb/inç³ |


