Tüm ürünler
-
Havacılık Alüminyum Alaşımları
-
Uçak Alüminyum Levha
-
Uçak alüminyum plağı
-
2024 T351 Alüminyum Levha
-
2024 T851 Alüminyum plaka
-
2124 T851 Alüminyum Levha
-
2219 T851 Alüminyum Levha
-
6061 T651 Alüminyum Levha
-
6082 Alüminyum Levha
-
7050 T7451 Alüminyum plaka
-
7050 T7651
-
7075 T651 Alüminyum plaka
-
7075 T7351 Alüminyum Levha
-
Alüminyum 7175 T7351
-
Havacılık Alüminyum İşleme
İlgili kişi :
Xu
Telefon numarası :
13564657367
anahtar kelimeler [ aerospace aluminium alloys ] eşleşme 100 Ürünler.
Yüksek Sertlik Havacılık ve Uzay Alüminyum İşleme 6061 T651 Pas geçirmez levha
| Maksimum genişlik: | 1540-3500 mm |
|---|---|
| Erime noktası: | 1220°F. |
| ALLOY: | 6061 |
Çok yönlü 6061 T651 Alüminyum alaşım plaka Uçak 6061 Araç plaka
| Malzeme: | 6061 T651 Alüminyum Levha |
|---|---|
| Kalınlığı: | 10-228 mm |
| ALLOY: | 6061 |
Yüksek Üretim Gücü Düz Alüminyum Yapraklar Havacılık Uzay Alüminyum Alaşımları Giyim Kanıtlı
| Kalınlığı: | 10-150mm |
|---|---|
| öfke: | T7451 |
| Sertlik: | >130HB |
Kalınlığı 10-150mm Uçak Alüminyum Yaprak Uzay Gemilerinde Kullanılan Yüksek Sertlik
| Çekim Gücü: | 430-475MPa |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum |
| Isı Tedavisi: | Yüksek |
T651 Temperatür 6082 Alüminyum plaka Alüminyum alaşım plaka pas dayanıklılığı
| Kalınlığı: | 10-250mm |
|---|---|
| Yüzey Tedavisi: | Mill Finish, Eloksallı, Fırçalanmış, Kumlanmış, Toz Boyalı |
| yoğunluk: | 0.10g/cm3 |
OEM 0.25-200mm 2024 Alüminyum Plaka Havacılık Uygulamaları İçin Alüminyum Alaşımları
| Erime noktası: | 660° |
|---|---|
| şekli: | Plaka |
| Uzunluk: | 5000-12000mm |
Korrozyona Karşı Alüminyum 7175 T7351 Alüminyum Alaşımlı Yaprak Maksimum Genişliği 3500mm'e Kadar
| Kuvvet: | Yüksek |
|---|---|
| Maksimum genişlik: | 2500-3500mm |
| Malzeme: | Alüminyum |
Dayanıklı Pas Direnci Düz Alüminyum Plak Uçak Alüminyum Yaprak Metal
| Malzeme: | Uçak Alüminyum Levha |
|---|---|
| İşleme Teknolojisi: | Soğuk Haddelenmiş, Sıcak Haddelenmiş |
| şekli: | Düz Levha, Levha |
Yüksek yoğunluklu Havacılık ve Uzay Alüminyum Yaprak Metal Maksimum Genişliği 2500mm-3500mm
| yoğunluk: | 2810kg/m3 |
|---|---|
| T7351: | T7351 |
| Kalınlığı: | 10-150mm |


