Tüm ürünler
-
Havacılık Alüminyum Alaşımları
-
Uçak Alüminyum Levha
-
Uçak alüminyum plağı
-
2024 T351 Alüminyum Levha
-
2024 T851 Alüminyum plaka
-
2124 T851 Alüminyum Levha
-
2219 T851 Alüminyum Levha
-
6061 T651 Alüminyum Levha
-
6082 Alüminyum Levha
-
7050 T7451 Alüminyum plaka
-
7050 T7651
-
7075 T651 Alüminyum plaka
-
7075 T7351 Alüminyum Levha
-
Alüminyum 7175 T7351
-
Havacılık Alüminyum İşleme
İlgili kişi :
Xu
Telefon numarası :
13564657367
anahtar kelimeler [ aerospace aluminium alloys ] eşleşme 100 Ürünler.
Dayanıklı Havacılık 2219 T851 Alüminyum plaka Yüksek germe dayanıklılığı
| öfke: | T851 |
|---|---|
| Dayanıklılık: | ±0,005 |
| Çekim Gücü: | 70 KSI |
Havacılık endüstrisi 7075 T7351 Alüminyum plaka 6500mm-20000mm Maksimum uzunluk
| Kalınlığı: | 10-150mm |
|---|---|
| Yüzey Tedavisi: | Mill Finish, Eloksallı, Fırçalanmış, Kumlanmış, Toz Boyalı |
| Uzama: | %5-7 |
Havacılık Endüstrisi Alüminyum 7175 T7351 Plak Uzunluğu 6500mm-20000mm
| Kuvvet: | Yüksek |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum |
| Plaka: | 7175 |
Kullanım Dayanıklı Alüminyum Metal Plate Mill Finish Alüminyum Alaşımı Uçaklar İçin
| Uzunluk: | 96-144 |
|---|---|
| ALLOY: | Alüminyum |
| işlenebilirlik: | - İyi. |
Döküm bitirme 2024 T851 Uçak Alüminyum Yaprak 1000-3500mm Yüksek Güç
| Üretim Gücü: | 250-290MPa |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum |
| Yüzey Tedavisi: | Mill Finish, Eloksal, Fırçalanmış, vb. |
Yüksek Sıcaklık 2124 T851 Plak Havacılık Alüminyum Yaprak Hafif
| Üretim Gücü: | 372-393MPa |
|---|---|
| öfke: | T851 |
| Malzeme: | Alüminyum |
Kullanım Direnci Endüstriyel Alüminyum Yaprak T651 Korozyon Koruması
| Çekim Gücü: | 430-475MPa |
|---|---|
| şekli: | Düz tabak |
| Üretim Gücü: | 340-390MPa |
Havacılık endüstrisi Temper 7651 Alüminyum düz levha yüksek korozyon direnci
| Çekim Gücü: | 430-475MPa |
|---|---|
| Isı Tedavisi: | Yüksek |
| Sertlik: | >130HB |
Yüksek Dayanıklılık 2024 T351 Plak Havacılık Alüminyum Yaprak Korozyona Karşı
| Ürün Adı: | 2024 T351 Alüminyum Levha |
|---|---|
| Kimyasal bileşim: | Cu %3,8-4,9, Fe %0,50, Mn %0,30-0,90, Mg %1,2-1,8, Zn %0,25, Ti %0,15, Al Kalan |
| yoğunluk: | 0.101g/cm3 |
Korrozyona karşı alüminyum alet plağı 6082 T651 Alüminyum düz plaka
| Maksimum genişlik: | 1650-3500 mm |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum |
| Adı: | 6082 Alüminyum Levha |


