Tüm ürünler
-
Havacılık Alüminyum Alaşımları
-
Uçak Alüminyum Levha
-
Uçak alüminyum plağı
-
2024 T351 Alüminyum Levha
-
2024 T851 Alüminyum plaka
-
2124 T851 Alüminyum Levha
-
2219 T851 Alüminyum Levha
-
6061 T651 Alüminyum Levha
-
6082 Alüminyum Levha
-
7050 T7451 Alüminyum plaka
-
7050 T7651
-
7075 T651 Alüminyum plaka
-
7075 T7351 Alüminyum Levha
-
Alüminyum 7175 T7351
-
Havacılık Alüminyum İşleme
İlgili kişi :
Xu
Telefon numarası :
13564657367
anahtar kelimeler [ aerospace aluminium alloys ] eşleşme 100 Ürünler.
10mm-228mm Uçak Alüminyum plaka Aerospace Endüstrisinde kullanılan alüminyum alaşımları
| öfke: | T651 |
|---|---|
| Bitir.: | Değirmen Sonu |
| ALLOY: | 6061 |
Çok amaçlı Uçak Alüminyum Yaprak Metal Hava Duruma Direnci
| Kuvvet: | Yüksek |
|---|---|
| Isı dayanıklılığı: | Yüksek |
| Plaka: | 7175 |
Dayanıklı 7075 T7351 Havacılık Alüminyum Yaprakları Korrozyona Dirençli
| Erime noktası: | 570°C |
|---|---|
| Kalınlığı: | 10-150mm |
| Yüzey Tedavisi: | Mill Finish, Eloksallı, Fırçalanmış, Kumlanmış, Toz Boyalı |
Mekanik 7050 T7451 Havacılık Uygulamaları İçin Alüminyum Plaka Giyim Direnci
| öfke: | T7451 |
|---|---|
| Çekim Gücü: | 430-475MPa |
| Malzeme: | Alüminyum |
Özelleştirilebilir Havacılık 7075 T7351 Alüminyum Plak Hava Duruma Direnci
| Kalınlığı: | 10mm-150mm |
|---|---|
| Yüzey Tedavisi: | Mill Finish, Eloksallı, Fırçalanmış, Kumlanmış, Toz Boyalı |
| Erime noktası: | 570°C |
Uçaklarda kullanılan hafif 6082 Alüminyum Plakası T651 Paslanmaz
| Maksimum uzunluk: | 7500-20000mm |
|---|---|
| Adı: | 6082 Alüminyum Levha |
| Erime noktası: | 570°C |
Premium T651 6082 Alüminyum plaka 10mm -250mm Kalınlık Yüksek yoğunluk
| Yüzey Tedavisi: | Mill Finish, Eloksallı, Fırçalanmış, Kumlanmış, Toz Boyalı |
|---|---|
| Kalınlığı: | 10-250mm |
| Çekim Gücü: | 260-300MPa |
Uçak endüstrisi 6082 Alüminyum plaka 95HB eskiye dayanıklı sertlik
| yoğunluk: | 0.10g/cm3 |
|---|---|
| Üretim Gücü: | 220-255MPa |
| Maksimum genişlik: | 1650-3500 mm |
6082 Alüminyum plaka Max Uzunluğu 7500mm-20000mm Yüksek Üretim Gücü
| Malzeme: | Alüminyum |
|---|---|
| Sertlik: | 95HB |
| Uzama: | %2-9 |
Dayanıklı Sertlik 95HB 6082 Alüminyum Plakası T651 Korozyon Koruması
| Yüzey Tedavisi: | Mill Finish, Eloksallı, Fırçalanmış, Kumlanmış, Toz Boyalı |
|---|---|
| öfke: | T651 |
| Çekim Gücü: | 260-300MPa |


