Tüm ürünler
-
Havacılık Alüminyum Alaşımları
-
Uçak Alüminyum Levha
-
Uçak alüminyum plağı
-
2024 T351 Alüminyum Levha
-
2024 T851 Alüminyum plaka
-
2124 T851 Alüminyum Levha
-
2219 T851 Alüminyum Levha
-
6061 T651 Alüminyum Levha
-
6082 Alüminyum Levha
-
7050 T7451 Alüminyum plaka
-
7050 T7651
-
7075 T651 Alüminyum plaka
-
7075 T7351 Alüminyum Levha
-
Alüminyum 7175 T7351
-
Havacılık Alüminyum İşleme
İlgili kişi :
Xu
Telefon numarası :
13564657367
anahtar kelimeler [ aerospace aluminium alloys ] eşleşme 100 Ürünler.
OEM Alüminyum 7175 T7351 Uçak Alüminyum Yapraklar 2500mm-3500mm Maksimum Genişliği
| Isı dayanıklılığı: | Yüksek |
|---|---|
| yoğunluk: | 2810kg/m3 |
| Maksimum genişlik: | 2500-3500mm |
Isı Direnci Alüminyum 7175 T7351 Endüstriyel Gereksinimler İçin Yaprak
| Kuvvet: | Yüksek |
|---|---|
| Uzunluk: | 6500-20000mm |
| Isı dayanıklılığı: | Yüksek |
8000mm-12000mm Alüminyum düz levha T651 7075 Alüminyum levha
| Uzama: | %5-7 |
|---|---|
| şekli: | Düz tabak |
| Sertlik: | HBS≥130 |
10mm-150mm Kalınlığı 2219 Alüminyum plaka Uçak Alüminyum plaka Pas önleyici
| Çekim Gücü: | 70 KSI |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum |
| şekli: | Plaka |
Yumuşak Yüzey Alüminyum 7175 T7351 Havacılık Endüstrisi için Yüksek Güç
| T7351: | T7351 |
|---|---|
| Korozyon Direnci: | Yüksek |
| Kuvvet: | Yüksek |
Sıcak lastiklenmiş hava aracı alüminyum plaka Endüstriyel alüminyum plaka 500-6000mm Uzunluk
| şekli: | Düz Levha, Levha |
|---|---|
| Genişliği: | 500-2500mm |
| Dayanıklılık: | ±0,02 mm |
OEM Premium Havacılık Alüminyum Yaprak Metal Kullanım Direnci Yüksek Güç
| ALLOY: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3003, 5052, 5083, 5754, 6061, 6063, 6082, vb. |
|---|---|
| Paket: | Standart İhracat Denize Uygun Paket |
| Kalınlığı: | 0,125-4,0 mm |
Hafif T7351 7075 Alüminyum Taş Uçak Alüminyum Taş 340-390Mpa
| Maksimum genişlik: | 2500mm-3500mm |
|---|---|
| Maksimum uzunluk: | 6500mm-20000mm |
| Isı Tedavisi: | T7351 |
Yüksek Sertlik Alüminyum Düz Plak 6500mm-20000mm Maksimum Uzunluk Paslanmayan
| Çekim Gücü: | 430-475MPa |
|---|---|
| Uzama: | %5-7 |
| Erime noktası: | 570°C |
7075 T7351 Uçak Alüminyum Yaprak Aerospace Plate 2500mm-3500mm
| Sertlik: | >130HB |
|---|---|
| Malzeme: | 7075 T7351 Alüminyum Levha |
| Yüzey Tedavisi: | Mill Finish, Eloksallı, Fırçalanmış, Kumlanmış, Toz Boyalı |


