Tüm ürünler
-
Havacılık Alüminyum Alaşımları
-
Uçak Alüminyum Levha
-
Uçak alüminyum plağı
-
2024 T351 Alüminyum Levha
-
2024 T851 Alüminyum plaka
-
2124 T851 Alüminyum Levha
-
2219 T851 Alüminyum Levha
-
6061 T651 Alüminyum Levha
-
6082 Alüminyum Levha
-
7050 T7451 Alüminyum plaka
-
7050 T7651
-
7075 T651 Alüminyum plaka
-
7075 T7351 Alüminyum Levha
-
Alüminyum 7175 T7351
-
Havacılık Alüminyum İşleme
İlgili kişi :
Xu
Telefon numarası :
13564657367
anahtar kelimeler [ aerospace aluminium alloys ] eşleşme 100 Ürünler.
6061 Havacılık Alüminyum düz levha uçak Alüminyum alaşımı 500mm-6000mm
| Malzeme: | Uçak Alüminyum Levha |
|---|---|
| Dayanıklılık: | ±0,02 mm |
| Uzunluk: | 500-6000mm |
Korrozyona Dayanıklı Düz Alüminyum Plak OEM Uzay Gemilerinde Kullanılan Alüminyum Alaşımları
| şekli: | Plaka |
|---|---|
| Uzunluk: | 5000-12000mm |
| Ürün: | 2219 T851 Alüminyum Levha |
Premium Havacılık Alüminyum İşleme Havacılık Platı Genişi 1540mm-3500mm
| Çekim Gücü: | 265-290MPa |
|---|---|
| Dayanıklılık: | ±0,25 |
| şekli: | Plaka |
Uzay gemilerinde kullanılan alüminyum alaşımları 10mm-150mm
| Isı Tedavisi: | T7351 |
|---|---|
| Uzama: | %5-7 |
| Yüzey Tedavisi: | Mill Finish, Eloksallı, Fırçalanmış, Kumlanmış, Toz Boyalı |
Özelleştirme 2124 T851 Uzay gemilerinde kullanılan Alüminyum Alaşımlı Plak Alüminyum Düz Plak
| Malzeme: | Alüminyum |
|---|---|
| Yüzey Tedavisi: | Değirmen Sonu |
| Uzama: | %4-5 |
Uzunluk 5000mm-12000mm Havacılık ve Uzay Alüminyum İşleme Plağı Antiwear
| şekli: | Plaka |
|---|---|
| yoğunluk: | 2,7 gr/cm3 |
| Genişliği: | 1000-3500mm |
6061 Yüksek germe dayanıklılığı olan havacılık alüminyum işleme levhası 265-290MPa
| Uzama: | %4-9 |
|---|---|
| yoğunluk: | 0,10 Lb/inç³ |
| öfke: | T651 |
Yüksek Kaliteli 7050 Alüminyum Plakası T7451 Temperer Alüminyum Alaşımlı Yaprak
| ALLOY: | 7050 |
|---|---|
| Uzama: | %5-7 |
| Üretim Gücü: | 340-390MPa |
OEM Alüminyum Alaşım Taş 2024 T351 Havacılık Endüstriyel Alüminyum Taş
| Ürün Adı: | 2024 T351 Alüminyum Levha |
|---|---|
| Uzunluk: | 5000-12000mm |
| öfke: | T351 |
1000mm-3500mm 7050 T7651 Alüminyum Alaşımlı Yaprak Yüksek Performanslı
| Çekim Gücü: | 430-475MPa |
|---|---|
| Maksimum uzunluk: | 8000-12000mm |
| Kalınlığı: | 10-150mm |


