Tüm ürünler
-
Havacılık Alüminyum Alaşımları
-
Uçak Alüminyum Levha
-
Uçak alüminyum plağı
-
2024 T351 Alüminyum Levha
-
2024 T851 Alüminyum plaka
-
2124 T851 Alüminyum Levha
-
2219 T851 Alüminyum Levha
-
6061 T651 Alüminyum Levha
-
6082 Alüminyum Levha
-
7050 T7451 Alüminyum plaka
-
7050 T7651
-
7075 T651 Alüminyum plaka
-
7075 T7351 Alüminyum Levha
-
Alüminyum 7175 T7351
-
Havacılık Alüminyum İşleme
İlgili kişi :
Xu
Telefon numarası :
13564657367
anahtar kelimeler [ aerospace aluminium alloys ] eşleşme 100 Ürünler.
500mm-2500mm Yüksek Kaliteli Uçak Alüminyum Plakası Pas Önleme
| Paket: | Standart İhracat Denize Uygun Paket |
|---|---|
| ALLOY: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3003, 5052, 5083, 5754, 6061, 6063, 6082, vb. |
| Dayanıklılık: | ±0,02 mm |
Yüksek sıcaklık ortamları için ısı ile tedavi edilebilir 2219 T851 Alüminyum plaka
| Üretim Gücü: | 50 KSI |
|---|---|
| Ölçer: | 0,25 |
| şekli: | Plaka |
Soğuk olarak yuvarlanmış uçak alüminyum plağı, değirmen kenarında özelleştirilebilir kalınlıkta
| Uzunluk: | 500-6000mm |
|---|---|
| öfke: | O, H12, H14, H16, H18, H22, H24, H26, H32, H34, H36, H38, vb. |
| İşleme Teknolojisi: | Soğuk Haddelenmiş, Sıcak Haddelenmiş |
Dayanıklı 7075 T7351 Alüminyum plaka Yüksek germe dayanıklılığı 10-150mm Kalınlığı
| Malzeme: | 7075 T7351 Alüminyum Levha |
|---|---|
| Sertlik: | >130HB |
| Yüzey Tedavisi: | Mill Finish, Eloksallı, Fırçalanmış, Kumlanmış, Toz Boyalı |
Hafif 7075 T7351 Uçak Alüminyum Plakası 2500-3500mm Yüksek Sertlik
| Üretim Gücü: | 340-390MPa |
|---|---|
| Uzama: | %5-7 |
| Malzeme: | 7075 T7351 Alüminyum Levha |
Yüksek Performanslı 7075 T7351 Alüminyum Plakası 10mm-150mm Kalınlığı
| Üretim Gücü: | 340-390MPa |
|---|---|
| Maksimum uzunluk: | 6500mm-20000mm |
| Uzama: | %5-7 |
Sıcaklıkla İşlenmiş Uçak Alüminyum Plağı 7075 T7351 Yüksek Sertlik OEM Mümkün
| yoğunluk: | 2810kg/m3 |
|---|---|
| Yüzey Tedavisi: | Mill Finish, Eloksallı, Fırçalanmış, Kumlanmış, Toz Boyalı |
| Maksimum genişlik: | 2500-3500mm |
Çok amaçlı düz alüminyum levhalar Havacılık paslanmayan alüminyum levhalar
| Kalınlığı: | 10-150mm |
|---|---|
| Genişliği: | 1000-3500mm |
| şekli: | Plaka |
Korozyona dayanıklı 7075 T7351 Plak Uçak Alüminyum Yapraklar Çok Kullanımlı
| Maksimum uzunluk: | 6500mm-20000mm |
|---|---|
| yoğunluk: | 2810kg/m3 |
| Uzama: | %5-7 |
10mm-150mm 7075 T7351 Uçak yapılarında kullanılan alüminyum plaka pas geçirmez
| Maksimum genişlik: | 2500mm-3500mm |
|---|---|
| Uzama: | %5-7 |
| Sertlik: | >130HB |


